Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Spółka z o.o.


Idź do treści

Zakład Oczyszczania Miasta

Oferta

W trosce o profesjonalną obsługę naszych klientów stawiamy sobie za zadanie sprostać wymaganiom, jakie nam stawiają, począwszy od kontrahentów indywidualnych, poprzez firmy małego i średniego formatu a na dużych podmiotach gospodarczych kończąc. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczyca Sp. z o.o. świadczy usługi wywozu nieczystości stałych na terenie miasta Łęczycy oraz gmin powiatu, systemem pojemnikowym. Ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku i jako firma lokalna jesteśmy w stanie szybko zareagować na różnego typu sytuacje np. przepełnienie pojemników na odpady przed terminowym, planowanym ich opróżnieniem. PGKiM w Łęczycy Sp. z o.o. posiada własne składowisko odpadów komunalnych, które spełnia wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska. Możecie mieć Państwo pewność, że odpady trafią wyłącznie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów w Krzyżanówku oraz sortowni odpadów w Kutnie.


Zaklad Oczyszczania Miasta oferuje swoim klientom następujący zakres usług:


1. wywóz oraz unieszkodliwianie niesegregowanych odpadów komunalnych systemem pojemników


                                                   120 litrów       1100 litrów                 7 m3


2. odbiór odpadów posegregowanych systemem pojemników kolorowych
3. wywóz nieczystości płynnych

4. odbiór zużytego sprzętu RTV i AGD


Posiadamy najnowszy, specjalistyczny sprzęt do wywozu odpadów, dzięki któremu zapewniamy cichą prace sprzętu podczas wykonywania usługi, nie zakłócając spokoju mieszkańców. Bezpylne śmieciarki nie powodują zanieczyszczenia w miejscu pracy oraz podczas transportu na składowisko.


Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszą ofertą a współpraca jaką możemy nawiązać będzie dla Państwa korzystna i zadowalająca.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wybranej usługi zadzwoń lub wyślij e-maila.

Tel.: 24 721 22 85 wew.35
podlinski@pgkimleczyca.pl


Strona główna | O nas | Oferta | Przetargi | Lokale użytkowe | Informator | Kontakt | Mapa witryny


Podmenu:

Aktualizacja:

Deklaracja dostępności


Powrót do treści | Wróć do menu głównego